Nie bedzie meczu Okręgowego Pucharu Polski

Nafta wygrywa po raz pierwszy na wyjeździe

• 0
  • 1

30 kolejka: Przelecz Dukla : Nafta Splast Jedlicze 5:4

Nafta Jedlicze przegrywa mecz z Przełęczą Dukla 4:5 i definitywnie spada do Serie A2.

30 kolejka (ostatnia): Przełęcz Dukla - Nafta Jedlicze, 28 czerwca, godz. 16:30

Na zakończenie sezonu Nafta Splast Jedlicze uda się na mecz z Przełęczą do Dukli. Gospodarz pojedynku zajmuje, z dorobkiem 56pkt, 3 miejsce w tabeli. Nafta, w przypadku wygranej ma realne szanse zająć 12 miejsce, Dukla natomiast powalczy o tytuł v-ce lidera rozgrywek.

Zgodnie z obowiązującą zasadą wszystkie mecze tej kolejki będą rozgrywane w tym samym terminie. Mecz w Ustrzykach zostanie rozegrany dzień wcześniej.

Bieszczady Ustrzyki Dolne     -     Bukowianka Bukowsko , 27 czerwca, 17:00

Ciekawie również  zapowiada się spotkanie Grabowianki z LKS Haczów. Gospodarze, pomimo odniesionej wysokiej porażki z Naftą 6-0, wciąż liczą się w walce o utrzymanie.

Serdecznie zapraszamy wiernych kibiców do Dukli, by wsparli swą obecnością i dopingiem Naszą Drużynę.

Gościnność posunięta do granic absurdu: Nafta Jedlicze - Iskra Przysietnica 2-3 (1-0)

Nafta przegrywa kolejny arcyważny mecz, ale nie traci szans na utrzymanie. Do 80 minuty utrzymywał się wynik 1-0 dla Nafty. Prowadzenie uzyskał,  po rzucie karnym podktywanym za faul na Rymarczyku,  w 35 minucie meczu, P. Ginalski - to już Jego trzecia prawidłowo wykonana 11-stka w tej rundzie.  Goście w odstępnie 4 minut strzelili 2 bramki. W doliczonym czasie gry M. Guzik doprowadza do stanu 2-2. Komplet punktów, jednak pojechał wraz grupą uradowanych kibiców do Przysietnicy. W 5-tej doliczonej minucie meczu Iskra przeprowadziła zabójczą kontrę  i ustaliła wynik meczu na 2-3.

Dzięki korzystnym rozstrzygnięciom, jakie padły na stadionach w Haczowie i w Iwoniczu, ostateczny bój o utrzymanie rozegra się w korenspondencyjnym pojedynku w Dukli i  w Grabówce.

LKS Pisarowce     6-2     Przełęcz Dukla

Partyzant Targowiska po tej kolejce zapewnił sobie utrzymanie. Drużyna LKS Pisarowce, już tydzień temu, zdobyła mistrzostwo ligi okręgowej- gratulacje !

Awans do V ligi w sezonie 2015/16 uzyskały drużyny: Górnika Starchocina (A-1), Gaudium Łężyny (A-2), OKS Markiewicza Krosno (A-2). Mecz pomiędzy Zgodą Zarszyn, a Wisłokiem Sieniawa wyłoni 4-tego beniaminka.

4 Wakacyjny Turnej o Puchar Przesa Firmy Splast

4 lipca w ramach Dni Jedlicza odbędzie się IV Wakacyjny Turniej o Puchar Prezesa Firmy Splast

Regulamin Turnieju

Lista Zgłoszeniowa

Oswiadczenie Opiekunów

29 kolejka: Nafta Jedlicze - Iskra Przysietnica, 21 czerwca, godz. 16:30

Zapraszamy na ostatni mecz  Nafty Splast Jedlicze, jaki rozegra przed własną publicznością, w tym sezonie. Rywalem naszej drużyny będzie zespół Iskry z Przysietnicy. Goście po 28 kolejkach zdobyli 38 pkt i zajmuja bezpieczną, 10 lokatę w stawce.

Cokolwiek wydarzy się potem, mecz trzeba rozegrać i pokusić się o zwycięstwo. Wszystkie mecze tej i przyszłej kolejki będą, z założenia, odbywać się o tej samej porze.

LKS Pisarowce     -     Przełęcz Dukla

Teoretycznie spadek grozi 4 ostatnim drużynom. W przypadku, jednak  rezygnacji Pisarowiec z awansu do IV ligi - relegowanych będzie aż 5 drużyn. W takim konteście, mecz LKS Haczów - Partyzant Targowiska, nie jest meczem o pietruszkę, w szczególności dla drużyny gości. Remis Targowiskom daje pewne utrzymanie, bez względu na zawirowania w Pisarowcach...

Masakra: Start - Nafta 1-1

Nafta Splast Jedlicze gubi cenne punkty w Rymanowie, remisując ze Startem 1-1 !!

Na prowadzenie Naftę wyprowadził Ginalski wykorzystując w 37 minucie rzut karny.

Jutro kibicujemy zespołowi Iwonki Iwonicz w meczeu przeciwko Partyzantowi Targowisko.

FT: PARTYZANT-IWONKA 3:1(1:0)

28 kolejka: Start Rymanów - Nafta Splast Jedlicze (sobota, 13 czerwca, godz.17:00)

News: Przełom Besko pokonał Pogoń Leżajsk 3-0 i utrzymał się w IV lidze.

To jest dobra wiadomość, gdyż liczba drużyn które opuszczą 5 ligę wynosi teraz 4 !!

3 bramki - Lech Czaja, Paweł Ginalski

1 bramka - Konrad Rymarczyk, Mateusz Balasa, Bartłomiej Smosna, Rafał Jamrogiewicz, Tomasz Pakiet