Przeczytaj:

Niedoścignięci

LKS Skołyszyn - Nafta Splast Jedlicze 4:5 (1:4), Karol Rymarczyk-2(k,k), F. Gierlicki -2, B.Kut

Gaudium in stadium

Nafta Splast Jedlicze - KKS Gaudium Łężyny 4-1 (1-0), B.Kut, Karol Rymarczyk (k), R.Jamrogiewicz, Konrad Rymarczyk

• 0
  • 1

8 kolejka V ligi: Ekoball Sanok vs Nafta Splast Jedlicze, 1 października (sobota), godz. 15.30

W sobotę Nafta Splast w meczu na wyjeździe zmierzy się z beniaminkiem, a zarazem z jednym z faworytów ligi do awansu, z drużyną Ekoballu Sanok.

7 kolejka V ligi: Nafta Splast Jedlicze vs KKS Gaudium Łężyny 4:1 (4:0)

Nafta Splast Jedlicze pewnie pokonała zespół KKS Gaudium Łężyny 4-1. Zwycięstwo zostało zapewnione już w pierwszej połowie spotkania, w której nasza drużyny strzeliła 4 bramki. Po przerwqie do głosu doszli goście, czego efektem była zdobyta w 72minucie meczu bramka honorowa. Cenne zwycięstwo przypięczętowali: B.Kut, Karol i Konrad Rymarczykowie i R.Jamrogiewicz.  Konrad Rymaczyk w drugiej połowie meczu nie wykorzystał rzutu karnego, podyktowanego za drugi faul w polu karnym na B.Kucie.

Skład: Pitrus - R.Jamrogiewicz (T, Ziobro, 85min), K.Gębarowski, K.Krawczyk(S. Grzegorzek, 46min), Ł.Lichoń - L.Czaja(R.Bryś, 46 min), K. Rymarczyk(10). B.Subik, K.Rymarczyk (11)  F.Gierlicki - B.Kut (R.Bryś, 46min)

Przełęcz Dukla     3-0     Górnik Strachocina

Mecz odbywał się o tak wczesnej porze, gdyż nasz zawodnik, Ryszard Zaremba wstępuje w związek małżeński.

Z tej okazji chcielibyśmy życzyć Młodej Parze zdrowia i wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia.

7 kolejka V ligi: Nafta Splast Jedlicze vs KKS Gaudium Łężyny, 24 września(sobota), godz 11.00

W najbliższą sobotę o godz 11.00 Nafta Splast Jedlicze podejmuje zespół KKS Gaudium Łężyny.

6 kolejka V ligi: LKS Skołyszyn vs Nafta Splast Jedlicze 4:5 (1:4)

Nafta Splast wygrywa arcyważny mecz wyjazdowy z LKS Skołyszyn 5:4. Bramkę otwierającą wynik spotkania, zdobyli gospodarze już w 30 sekundzie meczu. Następnie Nafta przejęła inicjatywę w tym meczu. Już w drugiej 2 minucie meczu powien być podyktowany rzut karny dla naszego zespołu. Tomasz Ziobro oddaje strzał w światło bramkę, a obrońca zatrzymuje piłkę ręką w polu karnym. Obrońca wykonuje ruch łokcia w kierunku lecącej piłki. W 12 minucie meczu sędzia dyktuje rzut karny po faulu na B.Kucie. Bezbłędnym egzekutorem jest Karol Rymarczyk. Od tej chwili zdominowalismy przeciwnika. W 19 minicie po jednokontakotwej wymianie piłki między bramkarzem, R. Jamrogiewiczem, B.Subikiem, J. Krawczykiem, a F. Gierlickim, Nafta prowadzi 2-1. 3 minuty później Nafta przeprowadza kolejny szybki atak, Gierlicki oddaje strzał na bramkę LKS-u, bramkarz odbija przed siebie piłkię, a ta staje się łupem B.Kuta, który już umieszcza futbolówkę w bramce. Jest 3-1. LKS łapie oddech, rzuca się do ataku. Zostaje jednak skontrowany. Wynik podwyższa na 4-1, aktywny w tym meczu F. Gierlicki. Wynik nie ulega zmianie choć LKS za wszelką cenę chce zmiejszyc rozmiary porażki. Do 65 minuty wynik nie uległ zmianie. LKS atakował, Nafta się broniła. W tym momecie Skołyszyn strzela bramkę na 4-2, następnie po kolejnych 10minutach jest już 4-3. Gospodarze wierzą, że losy spotkania mogą jeszcze odwrócić. 83minucie Nafta na dłużej przejmuje piłkę. Przeworadza atak lewą stroną boiska. Rozpędzonego B.Kuta na polu karnym fauluje obrońca LKS-u. Sędzia dyktuje drugi rzut karny. Karol Rymarczyk ponownie utrzymuje nerwy na wodzy i mamy prowadzenie 5-3. Skołyszyn niczym nie wzruszony rusza do ataku. Trener gospodarzy za kwestionowanie decyzji sędziego, zostaje wyrzucany  na trybuny. 89 minucie meczu Skołyszyn strzela drugi raz w tym spotkaniu gola kontakotwego. Jest 5-4. Sędzia dolicza, aż  4 minuty. LKS chce szybko przejąć piłkę i rzutem na taśmę che zdobyć upragnioną bramkę. Nafta wykonuje 3-cią zmianę. Na boisko wchodzi R.Bryś. W 90+4 napastnik LKS-u staje oko w oko bramkarzem ale nie daje rady Go pokonać. Minutę poźniej sędzia kończy mecz.

Skład: Pitrus - R.Jamrogiewicz, R.Zaremba, K.Gębarowski(D. Częczek), K.Krawczyk - L.Czaja, K. Rymarczyk. B.Subik, T. Ziobro, F.Gierlicki( S. Grzegorzek) - B.Kut (R.Bryś)

Gaudium Łężyny     0-3     Ekoball Sanok     18 września, 16:30

6 kolejka V ligi: LKS Skołyszyn vs Nafta Splast Jedlicze, 18 września (niedziela), godz. 15.00

Po zdecydowanej wygranej z LKS Alces Długie 5-1, Nafta udaje się na mecz wyjazdowy do Skołyszyna. Tamtejszy LKS przez szereg lat był jedną z czołowych druzyn w lidze. NIezwykle solidnie grająca drużyna, tegoroczny początek sezonu ma niezbyt udany. Należy jednak podkreslić, że gospodarze njabliższego spotkania mierzyli się z takimi drużynami jak Targowiska (1-1d), Besko(0-1d) i Sanok(0-1w). Porażki natomiast z zespołami, jak LKS Długie (0-2w) i Gaudium Łężyny (0-2d) to pewnie nieporozumienie. Pomimo, że LKS zdobył 1pkt na 5 pierwszych meczów, nasz zespół czeka nie lada sprawdzian.

Przewidywany skład: D.Szczęsny - R.Zaremba, K.Gębarowski, K.Krawczyk - K.Rymarczyk, K. Rymarczyk. B.Subik, L.Czaja, F.Gierlicki - B.Kut

5 kolejka V ligi: Nafta Splast Jedlicze vs LKS Alces Długie 5-1 (2-1)

Pewna wygrana Nafty Splast Jedlicze w meczu z beniaminkiem ligi, z zespołem LKS Alces Długie 5-1. Strzelcami bramek byli B. Kut - 2, T.Ziobro, F.Gierlicki i Ł.Cichoń.

Iskra Przysietnica     1-3     Przełęcz Dukla

5 kolejka V ligi: Nafta Splast Jedlicze vs LKS Alces Długie, 10 września (sobota), godz 17.00

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców piłki nożnej na mecz 5 kolejki, o mistrzostwo V ligi pomiędzy Naftą Splast Jedlicze, a LKS Alces Długie. Mecz odbędzie się na sadionie przy ul Konopnickiej 1, w sobotę o godz 17.00. Nafta po zeszłotygodniowej porażce w Targowiskach oraz po odpadnięciu z rozgrywek OPP z Karpatami Krosno, teraz musi skupić się wyłącznie na rozgrywkach ligowych. Alces Długie to beniaminek ligi, w 4 meczech zdobył 4pkt, w tym 1pkt w delagacji (remis 1-1 uzyskany z Gaudium Łężynyi).

Przewidywany skład: D.Szczęsny - R.Zaremba, K.Gębarowski, K.Krawczyk - K.Rymarczyk, K. Rymarczyk. B.Subik, R.Bryś, F.Gierlicki - B.Kut

7 kolejka V ligi:

Nafta Splast Jedlicze vs KKS Gaudium Łężyny 4-1 (4-0)  B. Kut, Karol Rymarczyk, R.Jamrogiewicz, Konrad Rymarczyk